top of page

Yanıtını Burada Bulabilirsiniz

 • Çiftlik Zirvesi'nde neler sergilenecek?
  Sergi ve fuar alanında, hayvancılık sektörüne yönelik ürün ve hizmetler sergilenecek. Hayvancılık ekipmanları, veterinerlik malzemeleri, hayvan yemleri, sektörel yazılımlar, tarım makineleri, danışmanlık hizmetleri ve sektörel yayınlar gibi birçok ürün ve hizmeti bulabileceksiniz. Daha fazla bilgi için info@ciftlikzirvesi.com.tr e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Çiftlik Zirvesi'ne hangi firmalar katılacak?
  Zirveye, hayvancılık sektörüne yönelik ürün ve hizmetler sunan birçok firma katılacak. Sektörde faaliyet gösteren et ve süt birlikleri, büyük hayvancılık çiftlikleri, hayvancılık ekipmanı, veterinerlik malzemesi, hayvan yemi, tarım makineleri, yazılım ve danışmanlık hizmeti sunan firmalar gibi birçok sektörel firma ile STK'lar yer alacak. Daha fazla bilgi için info@ciftlikzirvesi.com.tr e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Çiftlik Zirvesine Kimler Katılabilir?
  Çiftlik Zirvesi'ne hayvancılık sektöründe faaliyet gösteren herkes katılabilir. Özellikle hayvancılıkla ilgili üretim yapan, yöneticilik yapan, akademisyen, öğrenci ve araştırmacılar gibi sektörün tüm paydaşları davetlidir. Daha fazla bilgi için info@ciftlikzirvesi.com.tr e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Katılımcı Firma/Kurum formunu doldurduktan sonra ne olacak?
  Çiftlik Zirvesi'ne katılımcı firma/kurum olarak katılım formunu doldurduktan sonra operasyon ekibimiz en kısa sürede detaylar için sizinle iletişim kuracaktır. Daha fazla bilgi için info@ciftlikzirvesi.com.tr e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • 2.Çiftlik Zirvesi Hangi Tarihler de ve Nerede Düzenlenecek?
  2.Çiftlik Zirvesi 5 ARALIK 2023 Perşembe günü Saat 09:00-17:00 saatleri arasında Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall Kültür Merkezinde düzenlenecektir. Adres: Bebek, BÜ Güney Kampüsü No:20, 34342 Beşiktaş/İstanbul Daha fazla bilgi için info@ciftlikzirvesi.com.tr e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Çiftlik Zirvesi'ne nasıl kayıt olabilirim? Kayıt Zorunlu Mudur?
  Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall Kültür Merkezinde düzenlenecek 2.Çiftlik Zirvesi için katılımcı ve ziyaretçi olarak kaydınızı aşağıdaki linklerden gerçekleştirebilirsiniz. Çiftlik Zirvesi'ne katılımlar için katılım formu doldurulması zorunludur. Lütfen ziyaret etmeden önce katılım formunu doldurunuz. Daha fazla bilgi için info@ciftlikzirvesi.com.tr e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Çiftlik Zirvesi'ne kayıt ücretli midir?
  Hayır, Çiftlik Zirvesi'ne ziyaretçilerimiz için bir kayıt ücreti bulunmamaktadır. Daha fazla bilgi için info@ciftlikzirvesi.com.tr e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • 2. Çiftlik Zirvesi Ziyaret Saatleri
  Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall Kültür Merkezinde düzenlenecek 2.Çiftlik Zirvesini 09:00 ile 17:00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz. Daha fazla bilgi için info@ciftlikzirvesi.com.tr e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Çiftlik Zirvesi'ni Kim Düzenliyor?
  Çiftlik Zirvesi IFCM, AGROBUSINESS ve Agro TV tarafından partnerleri ve destekçileriyle birlikte düzenlenmektedir. Daha fazla bilgi için info@ciftlikzirvesi.com.tr e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Çiftlik Zirvesi'ne nasıl ulaşabilirim?
  2.Çiftlik Zirvesi BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ ALBERT LONG HALL'DE düzenlenecektir. Adres: Bebek, BÜ Güney Kampüsü No:20, 34342 Beşiktaş/İstanbul Etkinlik merkezine ulaşım oldukça kolaydır. Toplu taşıma araçları, taksi ve özel araçlarla rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Otoparkı mevcuttur. Daha fazla bilgi için info@ciftlikzirvesi.com.tr e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Çiftlik Zirvesi'nde hangi panel ve konuşmacılar yer alacak?
  Zirvede, sektörün önde gelen isimleri tarafından düzenlenecek paneller ve konuşmalar yer alacak. Konuşmacılar arasında üniversite öğretim üyeleri, sektör liderleri, hayvancılıkla ilgili konularda uzman olan kişiler ve sektörün önde gelen firmalarının temsilcileri yer alacak. Daha fazla bilgi için info@ciftlikzirvesi.com.tr e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Çiftlik Zirvesi'nde hangi konular ele alınacak?
  Zirvede hayvancılık sektöründeki son gelişmeler, sektördeki yenilikler, süt ve et fiyatları, sektörel sorunlar ve çözüm önerileri, hayvancılık ekipmanları, veterinerlik malzemeleri, hayvan yemleri, sektörel yazılımlar, tarım makineleri, danışmanlık hizmetleri ve sektörel yayınlar gibi birçok konu ele alınacak. Daha fazla bilgi için info@ciftlikzirvesi.com.tr e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Basın Mensuplarının Katılımları İçin Bir Kısıtlama Var Mıdır?
  2.Çiftlik Zirvesi'ne Basın Mensuplarının katılımlarıyla ilgili bir kısıtlama bulunmamaktadır. Daha fazla bilgi için info@ciftlikzirvesi.com.tr e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
 • Ziyaretçi olarak katılım formunu doldurduktan sonra ne olacak?
  Çiftlik Zirvesi'ne ziyaretçi olarak katılım formunu doldurduktan sonra sizleri gelişmelerle ilgili e-posta ve sms üzerinden bilgilendireceğiz. Daha fazla bilgi için info@ciftlikzirvesi.com.tr e-mail adresi üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
bottom of page